شرق ايران ایران توافق روسیه سوریه

شرق: ايران ایران توافق روسیه سوریه اعتراض ایرانی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جوکر «جوخه خودکشی» نقش اول یک فیلم می شود

پس از حضوری بسیار کوتاه و نمایشی در فیلم «جوخه خودکشی» حالا شخصیت جوکر با بازی جرد لتو قرار است در یک طبقه‌بندی جداگانه از فیلم‌های برادران وارنر، نقش اول باشد.

جوکر «جوخه خودکشی» نقش اول یک فیلم می شود

جوکر «جوخه خودکشی» نقش اول یک فیلم می شود

عبارات مهم : کمپانی

پس از حضوری بسیار کوتاه و نمایشی در فیلم «جوخه خودکشی» حالا شخصیت جوکر با بازی جرد لتو قرار است در یک طبقه بندی جداگانه از فیلم های برادران وارنر، نقش اول باشد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، کمپانی برادران وارنر می خواهد نسخه جرد لتو از شخصیت جوکر را گسترش دهد و یک فیلم جداگانه جهت این شخصیت که نخستین بار در فیلم سال ۲۰۱۶ «جوخه خودکشی» دیده شد، بسازد.

جوکر «جوخه خودکشی» نقش اول یک فیلم می شود

منابع آگاه به ورایتی گفته اند لتو قرار است نقش اول این فیلم جداگانه را که هنوز عنوانی جهت آن گزینش نشده ایفا کند و تهیه کننده اجرایی آن هم باشد. به این ترتیب نشانه کمپانی هموار کردن راه جهت ساختن فیلم هایی زیاد بر پایه «جوخه خودکشی» است.

هنوز جزییاتی از خط داستانی فیلم منتشر نشده ولی ایده استودیو این است که بتواند داستانی را بسط دهد که در فیلم «جوخه خودکشی» شکل گرفت و بتواند در آینده قسمت های بیشتری از آن بسازد. این در حالی است که مدتی پیش کمپانی برادران وارنر اعلام کرده بود شخصیت هارلی کوئین با نقش آفرینی مارگو رابی فیلم جداگانه خود را با عنوان «پرندگان شکاری» خواهد داشت. به این ترتیب مشخص بود که مقصد بعدی اعلام فیلمی مختص شخصیت جوکر با بازی جرد لتو خواهد بود.

پس از حضوری بسیار کوتاه و نمایشی در فیلم «جوخه خودکشی» حالا شخصیت جوکر با بازی جرد لتو قرار است در یک طبقه‌بندی جداگانه از فیلم‌های برادران وارنر، نقش اول باشد.

وقتی کمپانی برادران وارنر در پاییز گذشته اعلام کرد که می خواهد داستانی از منشا و شکل گیری شخصیت جوکر بسازد و تاد فیلیپس کارگردان «خماری» روی صندلی کارگردانی آن خواهد نشست، مشخصا تاکید کرد که چنین چیزی به معنای آخر شخصیت جوکر با بازی لتو نخواهد بود. به جای آن، فیلم فیلیپس در یک طبقه بندی تازه قرار خواهد گرفت که از دنیای سینماتیک فعلی مجموعه کمیک بوک های دی سی جدا خواهد بود. این طبقه بندی به چند بازیگر اجازه می دهد چند نسخه متفاوت از یک شخصیت را ارایه دهند و هیچ گونه تداخلی با هم نداشته باشند. از این رو، برادران وارنر از همین حالا اعلام کرده که حواکین فینیکس قرار است نقش مهم فیلم جوکر فیلیپس را ایفا کند.

همانطور که بسیاری از هواداران هم اشاره کرده اند، شخصیت جوکر با بازی لتو تنها حضوری بسیار کوتاه و نمایشی در فیلم «جوخه خودکشی» داشت. این بازیگر برنده جایزه اسکار بعد از پخش فیلم گفته بود که امیدوار است بتواند در فیلم های آینده این شخصیت را گسترش دهد و ترجیحا بتواند نقش اول یک فیلم باشد.

هنوز مشخص نیست فیلم کی وارد مرحله تهیه می شود چون لتو و استودیو دنبال نویسنده هستند. علاوه بر این معلوم نشده که فیلم قبل یا بعد از قسمت دوم «جوخه خودکشی» که قبلا خبر ساخت آن اعلام شده است بود و گفته می شود در سال ۲۰۱۹ وارد مراحل تهیه خواهد شد، ساخته می شود.

جوکر «جوخه خودکشی» نقش اول یک فیلم می شود

لتو اخیرا در فیلم «بلید رانر: ۲۰۴۹» و «بیگانه» محصول نت فلیکس دیده شد.

واژه های کلیدی: کمپانی | خودکشی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz