شرق ايران ایران توافق روسیه سوریه

شرق: ايران ایران توافق روسیه سوریه اعتراض ایرانی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آن‌ها که پول برایشان پول می‌آورد اثری در اقتصاد و جامعه ندارند / وزیر کار

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: آن‌ها که پول برایشان پول می‌آورد هیچ اثری در اقتصاد و جامعه ندارند.

آن‌ها که پول برایشان پول می‌آورد اثری در اقتصاد و جامعه ندارند / وزیر کار

وزیر کار: آن ها که پول برایشان پول می آورد اثری در اقتصاد و جامعه ندارند

عبارات مهم : مجموعه

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: آن ها که پول برایشان پول می آورد هیچ اثری در اقتصاد و جامعه ندارند.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی امروز ۱۴ تیرماه در حاشیه دیدار و افتتاح خط تولید کارخانه توانکاران، اظهار کرد: در برهه های متفاوت این صنعتگران بزرگ بودند که با مداومت و پشتکار خود ماندند. دوران مشکل بر صنعتگران گذشت و کارگران و صنعتگران شرایط مشکل را با هم تجربه کردند.

آن‌ها که پول برایشان پول می‌آورد اثری در اقتصاد و جامعه ندارند / وزیر کار

وی افزود: اقتصاد چندین دهه شاید از دهه ۵۰ به بعد با بیماری های مزمن جلو آمد و با مدیریت آن ضعیف شد و امروز باردیگر در اثر شرایط بین الملل دچار تنش مختصری شدیم که امیدواریم با تدبیر و کار زیاد به ثبات بازگردیم. خوشبختانه از سال ۹۲ به بعد ثبات، رشد و تعداد شغل خوبی را تجربه کردیم، هرچند که عرضه و تقاضا یکسان نبود. ما قطعا از این شرایط سرافراز بیرون می آییم و جوانان ما در این شرایط آزمایش می شوند.

وزیر کار با بیان اینکه امروز ما همه جهت کشور عزیزمان ایران هستیم، عنوان کرد: امروز چپ و راست، هر طبقه، جنسیت و قومیت همه جهت کشور عزیزمان ایران هستند و تلاش خواهیم کرد که در این شرایط با عزت تر و سرافرازتر از این مرحله عبور کنیم. سوداگری همواره وجود دارد. سوداگران نیستند که جوامع را می سازند، آن ها که پول برایشان پول می آورد هیچ اثری نه در اقتصاد و نه در جامعه ندارند.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: آن‌ها که پول برایشان پول می‌آورد هیچ اثری در اقتصاد و جامعه ندارند.

ربیعی گفت: این مجموعه نزدیک به ۱۰۰۰ نفر را در دل خود جای داده و ظرفیت گسترش نیز دارد. آنچه که مهم هست، اغنا شخصی و نشانه دینی و ملی هست. امشب ما در جلسه ای که با صنعتگران داریم، در تفاهم نامه ای در حوزه مسئولیت اجتماعی، ۳۰۰۰ واحد تولیدی را امضا خواهیم کرد. ما خط تولید تازه توانکاران را امروز افتتاح کردیم. حدود ۱۰۰ نفر از گروه های نشانه شرکت بهزیستی در این مجموعه مشغول به کار شدند. این خط تولید ابتدا با مجموعه گروه های نشانه بهزیستی سامان پیدا خواهد کرد.

وی بیان کرد: ما باید بدانیم که همه ما مسئول هستیم. یکی دیگر از راه هایی که ما امروز با کمک آن می توانیم در کنار هم خوشحال، خوشبخت، بانشاط و رو به جلو حرکت کنیم، احساس مسئولیتی است که باید نسبت به هم داشته باشیم.

ربیعی خاطرنشان کرد: امروز تعدادی از جامعه ناشنوایان در این کارخانه استخدام شدند که در این افراد استعدادهای درخشانی وجود دارد و از نظر بهره وری نیز حتما بهره وری کاری بسیار بالای دارند. به علل مختلفی در جامعه ما تعداد شیرزنان سرپرست خانوار فزونی گرفته ولی باید بدانیم که وظیفه داریم جهت این افراد شرایط کاری مناسبی را فراهم کنیم. در این جمع از این افراد نیز حضور دارند. علاوه بر این افرادی که به علل اجتماعی، دچار بعضی آسیب های اجتماعی شده است بودند، امروز در جمع ۱۰۰ کارگر حاضر هستند.

آن‌ها که پول برایشان پول می‌آورد اثری در اقتصاد و جامعه ندارند / وزیر کار

واژه های کلیدی: مجموعه | اقتصاد | آسیب های اجتماعی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz